top of page

Kutlu Sefer

"Kırıldı Ayasofya’nın zincirleri,

Duyuldu zalimlerin korku sesi.

Ey mümin uyan, aç gözlerini!

Başladı ümmetin kutlu seferi."


Vakit diriliş vaktidir. Artık Fatih’in bedduası üzerimizden kalkmış, rahmet yağmaya başlamıştır. Artık sefer vaktidir ve kutlu sefer başlamıştır. Uyan ey Müslüman, uyan! Uyan ki diriliş neferi olasın. Uyan ki davan uğruna çalışasın. Uyan ki ümmeti şahlandırasın. Ayasofya’mız özüne, Elhamdülillah. Sevinenler oldu hepimiz gibi ama tepkiler de gecikmedi Avrupa ve ABD’den. Ayasofya’nın cami olarak açılmasına neden tepki gösteriyorlar? Çünkü onlar da biliyor ki Ayasofya yeniden cami olarak açılırsa İslam ümmetinin yeniden dirilişinin başlayacağını ve bu dirilişin kendilerinin sonu olacağını biliyorlardı. Ama tepkilerine rağmen Ayasofya’nın zincirleri kırıldı. Tabi bu karardan vazgeçirmek için türlü oyunlarda bulundular. Avrupa, Doğu Akdeniz’de üzerimize Yunanistan’ı saldı ve Yunanistan üzerinden bize yaptırım uygulamaya çalışıyor. ABD ise ilhak planı üzerinden bizi caydırmaya çalışıyor. Ama başaramayacaklar! Bizleri yolumuzdan döndüremeyecekler. Yeniden şahlanacağız. Şahlanırken önce camilerimizi kurtaracağız. Ayasofya Camii örneğinde olduğu gibi. Kurtuba Camii’ni kurtaracağız;

Yunanistan’da kiliseye, müzeye, ahıra çevrilen camilerimizi ve dünya üzerinde ne kadar özünden uzaklaştırılmış cami varsa Allah’ın izniyle hepsini kurtaracağız. En önemlisi ise Mescid-i Aksa’yı kurtaracağız. Beldelerimizi kurtaracağız. Zalim yöneticilerin, dalkavuk liderlerin, darbeyle küresel güçlerin eline geçmiş olan beldelerimizi. Kardeşlerimizi kurtaracağız. Zulüm altında, namluların ucunda, bombaların altında olan kardeşlerimizi. Evimizi, malımızı, ekmeğimizi bölüşeceğiz onlarla tıpkı Ensar ve Muhacir’in yaptığı gibi. En önemlisi ise zihinleri kurtaracağız. Küresel güçlerin kandırmaya, ele geçirmeye, gizli mesajlar vererek düşüncelerini karıştırmaya, yanlışı doğru, doğruyu ise yanlış göstermeye çalıştığı körpe zihinleri. Üstad Sezai Karakoç’un kitaplarındaki “Diriliş Nesli”ni inşa edeceğiz. Gelişeceğiz. Endülüs Kültür ve Bilim Medeniyeti seviyesine ulaşacağız. Kültür ve bilimde yeniden öncü olacağız. Kendi aletlerimizi kendimiz üreteceğiz.Tarihimizi araştıracağız. Tarihten ders çıkartacağız ki yapılan bir hata yeniden yapılmasın, yeniden parçalanıp bedeller ödemek zorunda kalmayalım. Okuyacağız. Allah’ın kelamını, Peygamber’in hadislerini ve ilim kitaplarını okuyacağız.

Kuracağız. İnşaallah Büyük İslam Devleti hayalini gerçeğe dönüştüreceğiz. Bazıları bu hayalin sadece düşüncede kalacağını söylese de biz yılmadan çalışmalarımıza devam edip bu devleti kuracağız. Şunu unutmayalım ki başarılan her şey hayal olarak başlar ve çalışarak gerçeğe dönüştürülür. Büyük İslam Devleti hayalini önümüzdeki tüm engellere ve tüm engellemelere rağmen gerçeğe dönüştürmek için çalışacağız, çabalayacağız ve en önemlisi Rabb’imize güvenip tevekkül edeceğiz. Şunu unutmayalım ki sefer bizden zafer ise Allah’tandır. Allah zaferimizi daim eylesin, kutlu seferimiz mübarek olsun.

11 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page